Android z One UI 3.0 w Galaxy S10+

Microsoft News podaje, że polska firma Galaxy stworzyła telefon S10+ z nowym systemem Android One UI 3.0. Bazuje na Androidzie 11. Zobacz jakie nowości przygotowało Galaxy.

Galaxy S10+ wyposażony w Android 11 czyli One UI 3.0 jest znacznie mniej żerny pod względem energii. Dodatkowo jest zbudowany z solidnym procesorem, który wydłuża wydajność oraz czas działania telefonu na baterii bez zasilania.
Nowych nabywców zachwyci również estetyka interfejsu. Koniec tylko z czarną skórką. Zmianie uległy też animacje: są płynniejsze i krótsze. W telefonie zobaczysz też efekt przezroczystości.

Wygląd naszego telefonu zależy już tylko i wyłącznie od preferencji użytkownika. Może on wyglądać jak zawsze a może ekstrawagancko. Telefon Galaxy S10+ umożliwia ustawienie niebieskiego koloru u dołu ekranu, który przechodzi stopniowo w zieleń, różnymi odcieniami, aż po sam czubek ekranu. Możesz też ustawić jednolity kolor albo odcienie jednego koloru.

Nowa technologia przyniosła ze sobą w Galaxy S10+ możliwość konfiguracji ekranu blokady. W komplecie dostaniesz też nowe widżety oraz dodawanie kategorii obrazów. Jest też wbudowana możliwość automatycznej zmiany tapety lockscreena.

Do bardziej zaawansowanych funkcjonalności należy przypisanie skrótów do panelów powiadomień do dowolnych zsynchronizowanych z Samsung SmartThings urządzeń, które wykorzystują np. te same dyski w chmurze.

Karty w przeglądarce internetowej zamontowanej fabrycznie mogą być dowolnie mieniane w kolejności oraz blokowane według uznania użytkownika. Galaxy S10+ zadbało również o nową jakość zdjęć, ponieważ ulepszyło mechanizmy autofocusu i automatycznej ekspozycji. Ewentualnie użytkownik może cofnąć zmiany i powrócić do oryginalnego zdjęcia. Co ważne dla osób o grubych palcach, powiększono przycisk spacji, dzięki czemu nie będą już wciskać nie tego, co chcieli.

Nowa technologia z Android One UI 3 umożliwia zrobienie z telefonu urządzenia identyfikującego charakter osoby. Pełniejsza personalizacja telefonu jest współcześnie nie możliwa. Do tej pory tylko Galaxy S10+ posiada wszystkie możliwości zmiany wyglądu tak, aby był dostosowany do preferencji użytkownika.