Jak wykorzystać środki Google?

Kilka sposobów na wykorzystanie środków w Google Play
Kto nie lubi rozrywki bez reklam, prawda? Cóż, YouTube Premium oferuje dokładnie to, a także kilka innych korzyści. Nie musisz już zajmować się reklamami podczas oglądania ulubionych filmów, otrzymujesz odtwarzanie w tle, YouTube Music i niektóre oryginalne programy YouTube. Możesz jednak z tego zrezygnować, jeśli korzystasz ze środków Google Play.

Wybierając metodę płatności za YouTube Premium, możesz wybrać środki Google Play, jeśli masz wystarczające saldo. Możesz także wypełniać ankiety i zebrać wystarczającą liczbę punktów do gry na kolejne miesiące, a także skutecznie korzystać z YouTube Premium za darmo!

Subskrypcja Google One


Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, Google One to rozwiązanie do przechowywania w chmurze oferowane przez Google. Zasadniczo jest to Twój Dysk Google, ale z dużo większym limitem miejsca do wyboru. Podczas gdy Dysk jest ograniczony do 15 GB za darmo na użytkownika, Google One oferuje dodatkowe miejsce od 100 GB do 30 TB na użytkownika. Podobnie jak w przypadku YouTube Premium, subskrypcję Google One można również kupić za kredyty Google Play, więc w zależności od priorytetów możesz wybrać YouTube Premium lub dodatkowe miejsce w chmurze lub jeśli masz szczęście dzięki bardziej satysfakcjonującym ankietom lub możesz uzyskać zniżkę studencką na YouTube Premium, możesz bezpłatnie korzystać z obu usług za środki Google Play.

Kupuj / wypożyczaj filmy i książki


Sklep Google Play jest domem dla milionów aplikacji i gier, ale są też inne sekcje, które są mniej eksplorowane. Mówimy o Filmach Google Play i Książkach Google Play. Są to dwie usługi, na które możesz wymienić swoje środki Google Play, a ponadto są one bardzo niedrogie, więc jeśli pozostało Ci bardzo mało środków w Google Play, a ich ważność wkrótce wygasa, jest to najlepsze miejsce do ich wykorzystania. Kupowanie filmów może być nieco drogie, ale najlepszą częścią Filmów Play jest to, że możesz nawet wypożyczyć film na jeden dzień lub na określony czas, a zrobienie tego jest bardzo tanie. Jeśli nie interesujesz się filmami, możesz też kupować e-booki.

Zakupy w aplikacji lub w grze


Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że środki Google Play można wykorzystać do robienia zakupów w aplikacji lub w grze, a to naprawdę dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeśli chcesz odblokować pełną wersję aplikacji lub chcesz pozbyć się reklam w aplikacji, możesz użyć do tego kredytów Google Play, wybierając je jako metodę płatności. Innym dobrym zastosowaniem kredytów Google Play jest to, że jeśli grasz w wiele gier, zwłaszcza w PUBG, możesz użyć kredytów Google Play, aby kupić UC, których możesz następnie użyć w grze, aby kupić skórki i dodatkowe dodatki.

Użyj środków Google Pay, aby kupić płatne / płatne aplikacje


Ostatnią i najpopularniejszą metodą jest kupowanie płatnych / płatnych aplikacji ze Sklepu Play. Możesz kupić płatną aplikację lub kupić klucz, aby odblokować niektóre funkcje premium lub pro w bezpłatnej aplikacji, aby uzyskać dodatkowe korzyści. Dołączyliśmy kilka naszych ulubionych ze Sklepu Play, które można pobrać za pomocą środków Google Play.

Tasker to jedna z najpotężniejszych aplikacji w Sklepie Play i od samego początku znajduje się na naszej liście ulubionych. Tasker pozwala zautomatyzować pewne zadania w telefonie na podstawie określonych scenariuszy, które możesz ustawić. Na przykład możesz ustawić telefon tak, aby wyciszał się automatycznie po dotarciu do pracy lub możesz używać Taskera w połączeniu z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak tagi NFC lub aplety IFTTT, aby wykonywać zadania. Gdy już wiesz, jak to działa, zdasz sobie sprawę z prawdziwej mocy swojego smartfona! To musi być jedna z najlepszych rzeczy, na które wydasz swoje środki w Google Play.

Jeśli klikasz wiele zdjęć, a także edytujesz je na smartfonie, TouchRetouch jest tym, czego potrzebujesz. Jednak w przeciwieństwie do innych aplikacji do edycji zdjęć TouchRetouch ma tylko jedną funkcję – uzdrawianie. Możesz mieć to narzędzie w bardziej popularnych i darmowych aplikacjach, takich jak Snapseed lub Lightroom, ale to na TouchRetouch jest znacznie lepsze i za każdym razem działa jak urok. Dla tych z Was, którzy nie są zaznajomieni z narzędziem do leczenia, pomaga ono usunąć niechciane obiekty ze zdjęcia bez wpływu na resztę obrazu lub zniekształcania tła w tym konkretnym obszarze. Możesz usunąć skazy z odległych przedmiotów, ludzi ze sceny lub przedmiotów ze stołu i tak dalej. Z pewnością warto spróbować, jeśli masz wystarczające kredyty Google Play.